Gratis offerte

Geen voorrijkosten

24/7 spoedservice

Ontstoppen Breda logo

Blogs

Beginners douche ontstoppen Breda: eerste stappen

Blogs Ontstoppen Breda

| |

Vorige week stond ik bij Fieke in Prinsenbeek, en het water in haar douche kwam tot haar enkels. “Ik dacht dat het vanzelf wel zou zakken,” zei ze, terwijl ze naar de sop keek die richting de overloop dreigde te stromen. Wat begon als een traag afvoertje op maandagochtend, was donderdagavond een compleet verstopte boel. En dat is precies wat ik zo vaak zie in november: mensen wachten te lang, en dan wordt een simpel probleem ineens een spoedgeval.

Die eerste tekenen van een verstopte doucheafvoer herken je meestal wel. Water dat langer dan twee minuten blijft staan. Een gorgelend geluid als je de kraan openzet. Of die typische rioollucht die je niet meer wegkrijgt met ventileren. In wijken zoals Prinsenbeek, waar veel oudere koperen leidingen onder de vloer liggen, zie ik dit patroon elke herfst terugkomen. De combinatie van haren, zeepresten en het koude weer zorgt ervoor dat vet sneller stolt in die leidingen.

Maar voordat je de telefoon pakt, zijn er een paar dingen die je zelf kunt proberen. En volgens mij is het goed om te weten wanneer je wel of niet zelf aan de slag moet. Want bij Fieke had ze twee dagen eerder een chemische ontstopper gebruikt, en dat had de zaak alleen maar erger gemaakt. De zure troep had zich vermengd met haren en zeep, en dat vormde een soort harde prop die we uiteindelijk met hoogdruk moesten doorspuiten.

Wat je zelf kunt proberen (en wanneer)

De eerste 24 uur zijn volgens mij het moment waarop je nog wel zelf wat kunt doen. Als het water nog langzaam wegloopt, zit de verstopping waarschijnlijk in de eerste 10 tot 15 centimeter van je afvoer. Dat is meestal de plek waar haren zich ophopen rond het rooster of in de sifon direct eronder.

Begin met het rooster eraf te halen. In Breda Zuid zie ik veel nieuwere woningen waar dat gewoon een kwestie is van optillen of losdraaien. Maar in Bavel, waar veel jaren ’70 bouw staat, zitten die roosters soms vastgeroest. Gebruik dan geen brute kracht, want dan breek je het plastic eronder. Een beetje WD-40 en geduld werkt beter.

Eenmaal open, kun je vaak al een hoop haren en zeeprestanten gewoon met je vingers eruit trekken. Ja, het is vies werk. Maar het scheelt je wel een factuur van €85 tot €150. Trek handschoenen aan en gebruik eventueel een oude tandenborstel om de randen schoon te maken. Beginners douche ontstoppen Breda technieken beginnen altijd met deze simpele stap, en je zou versteld staan hoe vaak dit al voldoende is.

Trouwens, die soda-azijn methode die iedereen aanraadt? Die werkt eigenlijk maar in 25% van de gevallen. Je gooit een halve beker soda in de afvoer, gevolgd door azijn, en dan begint het te bruisen. Dat ziet er indrukwekkend uit, maar bij een echte verstopping door haren doet het weinig. Het is meer geschikt voor lichte zeepophoping of stankoverlast. Bij Fieke had dit geen enkele zin meer gehad.

De ontstoppingsveer: wanneer het dieper zit

Als je na het schoonmaken van het rooster nog steeds langzaam afvoer hebt, zit de verstopping waarschijnlijk dieper. Ergens tussen de 20 en 50 centimeter in de leiding. Dan heb je een ontstoppingsveer nodig, zo’n flexibel metalen ding dat je bij de bouwmarkt voor €15 tot €30 kunt kopen.

Maar hier wordt het lastig. In Prinsenbeek en Teteringen, waar veel gemengde leidingsystemen zitten met overgangen van koper naar kunststof, kun je met zo’n veer schade aanrichten. Die overgang zit meestal op 40 tot 60 centimeter diepte, en als je daar met een metalen veer tegenaan ramt, maak je kans op een lek. Dat kost je dan niet €85 voor een ontstopping, maar €500 tot €2000 voor waterschade en reparatie.

Ik zeg niet dat je het niet moet proberen. Maar wees voorzichtig. Draai de veer langzaam, en stop zodra je weerstand voelt. Forceer nooit. En als je na vijf minuten geen resultaat ziet, is het tijd om te stoppen. Want dan zit de verstopping dieper dan je met een handveer kunt bereiken.

Vorige maand had ik een klant in Breda Zuid Oost die drie verschillende veren had geprobeerd. Hij had er uiteindelijk eentje klem laten zitten in de leiding, en wij moesten met camera-inspectie uitzoeken waar precies. Dat verhoogde de kosten van €85 naar €235 voor de combi-service. Dus soms is eerder bellen gewoon goedkoper.

Chemische ontstoppers: waarom ik ze afraad

Ik krijg vaak de vraag of die chemische ontstoppers uit de supermarkt werken. Het korte antwoord: soms wel, maar de schade die ze aanrichten is het niet waard. Die middelen zijn extreem agressief, vooral voor oudere koperen leidingen zoals je die in Prinsenbeek vindt. Ze eten letterlijk de binnenkant van je leidingen weg.

En bij kunststof leidingen, zoals in nieuwere delen van Bavel, maken ze het materiaal bros. Dat merk je misschien niet direct, maar over een paar jaar krijg je dan lekkages op plekken waar je ze niet verwacht. Bovendien, als het middel de verstopping niet oplost, zit je met een leiding vol chemisch spul waar wij als professionals rekening mee moeten houden. Dat maakt de ontstopping duurder en gevaarlijker.

Bij haarophopping werken die middelen sowieso nauwelijks. Haren zijn eiwitstructuren die niet oplossen in zuur of loog. Je hebt mechanische actie nodig om ze te verwijderen. Dus die fles van €12 uit de supermarkt is meestal weggegooid geld.

Wanneer je echt moet bellen (en waarom snelheid telt)

Er zijn momenten waarop je niet moet wachten. Als het water meer dan 5 centimeter in je douche staat en niet zakt, heb je een acute situatie. Dan kan de verstopping zo diep zitten dat water terugstroomt naar andere afvoeren. Ik heb vorige week nog een geval gehad in Teteringen waar de verstopte douche ervoor zorgde dat het toilet niet meer doorspoelde. Dat komt omdat veel huizen daar een gemengd rioolstelsel hebben.

Ook als je gorgelende geluiden hoort uit andere afvoeren wanneer je de douche gebruikt, is dat een teken dat de hoofdleiding problemen heeft. Dan zit de verstopping niet in je doucheleiding zelf, maar dieper in het systeem. Dat los je niet op met een veer of soda. Bel dan direct voor spoedhulp: 076 204 28 05. Want wachten maakt het alleen maar erger.

Bij Fieke was het zo’n geval. Het water stond donderdagavond al bijna bij de overloop, en ze had de volgende ochtend familie op bezoek. We waren binnen 25 minuten ter plaatse, hebben eerst met de camera gekeken waar precies de verstopping zat (een flinke prop haren en zeep op 1,2 meter diepte), en daarna met hoogdruk doorgespoeld. Binnen een uur was alles weer normaal. Dat is wat je verwacht van een spoeddienst: snel, effectief, en zonder gedoe.

Wat wij anders doen dan DIY

Het verschil tussen zelf proberen en een professional inschakelen zit hem in de diagnose. Wij gebruiken een rioolcamera om precies te zien waar de verstopping zit, hoe groot die is, en wat de oorzaak is. Dat voorkomt dat we blind aan het werk gaan en misschien schade veroorzaken.

Onze hogedrukspuit werkt op 150 tot 200 bar, en die haalt écht alles weg. Niet alleen de verstopping zelf, maar ook de aanslag op de binnenkant van de leiding. Dat betekent dat je na onze behandeling meestal maanden tot een jaar geen last meer hebt. Bij DIY-methoden zie ik vaak dat mensen binnen een paar weken weer bellen, omdat de oorzaak niet echt is aangepakt.

En dan is er nog de garantie. Wij geven drie maanden garantie op ontstoppingswerkzaamheden. Als binnen die periode dezelfde verstopping terugkomt, komen we gratis terug. Dat krijg je niet bij een fles ontstopper uit de supermarkt. 24/7 bereikbaar voor verstoppingen: 076 204 28 05.

Seizoensinvloeden: waarom november zo’n piekmaand is

Het is geen toeval dat Fieke me in november belde. Dit is de tijd van het jaar waarin we het drukst zijn met doucheafvoeren. De temperatuur is gedaald tot onder de 10 graden, en dat betekent dat vet en zeep veel sneller stollen in je leidingen. In de zomer loopt datzelfde vet gewoon weg, maar nu vormt het een kleverige laag waar haren aan blijven plakken.

In Prinsenbeek zie ik dit nog sterker door de oudere infrastructuur. Die koperen leidingen hebben aan de binnenkant al wat kalkaanslag, en daar hecht vet zich extra makkelijk aan. In nieuwere wijken zoals delen van Breda Zuid, waar kunststof leidingen liggen, is dit minder een probleem. Maar zelfs daar zie je in november een flinke toename van verstoppingen.

Trouwens, de bladeren spelen ook een rol. In oktober en november krijgen we vaak hevige regenbuien, en dan spoelen bladeren de straatkolken in. Als je riool niet helemaal gescheiden is (en dat is het in veel Breda wijken niet), kan dat de hoofdleiding beïnvloeden. Dat verhoogt de druk op je huisaansluiting, en dan zie je sneller terugstroom bij een verstopte douche.

Preventie: wat je kunt doen voor de winter

Volgens mij is een beetje preventie het overwegen waard. Niet die dure onderhoudscontracten die sommige bedrijven proberen te verkopen, maar gewoon een paar simpele gewoontes. Haal elke week even het doucherooster eraf en verwijder zichtbare haren. Dat kost je 30 seconden en voorkomt 70% van alle verstoppingen.

Laat ook regelmatig heet water door de afvoer lopen. Niet kokend, want dat kan kunststof leidingen beschadigen, maar gewoon het heetste wat uit je kraan komt. Dat spoelt zeep en vet weg voordat het kan ophopen. Doe dit vooral in de winter, wanneer de leidingen kouder zijn.

En overweeg een haarvangers in je doucheputje. Die kosten een paar euro bij de Action of Blokker, en ze vangen 90% van alle haren op voordat ze in de leiding komen. Je moet ze wel elke paar dagen legen, anders gaan ze zelf verstoppen. Maar het scheelt enorm.

In Bavel en Teteringen, waar veel mensen op eigen erfafscheiders zitten, is het ook verstandig om die jaarlijks te laten legen. Een volle afscheider kan ervoor zorgen dat je doucheafvoer trager wordt. Dat is niet direct een verstopping, maar het voelt wel zo. Binnen 30 minuten op locatie: 076 204 28 05 voor advies over je specifieke situatie.

Kosten en verwachtingen: wat is reëel?

Ik merk dat mensen vaak schrikken van de kosten van een professional. Maar als je het afzet tegen de alternatieven, valt het meestal mee. Een standaard ontstopping met hoogdruk kost bij ons tussen de €85 en €150, afhankelijk van de tijd en complexiteit. Dat is inclusief aanrijden, diagnose en de garantie.

Als we camera-inspectie nodig hebben omdat de verstopping dieper zit of we willen controleren op leidingschade, dan kom je uit op €235 tot €400 voor de combi-service. Dat klinkt als veel, maar je weet dan precies wat er aan de hand is. En je voorkomt dat je over een paar maanden weer hetzelfde probleem hebt.

Ter vergelijking: een waterschade door een overgelopen douche kost je al snel €500 tot €2000 aan herstelkosten. Vloerbedekking, laminaat, eventueel plafondschade bij de benedenburen. Dat dekt je opstalverzekering misschien wel, maar je eigen risico is meestal €250 tot €500. En dan heb je nog de ellende van de schade zelf.

Dus eigenlijk is tijdig een professional bellen gewoon de goedkoopste optie. Zeker als je bedenkt dat wij geen voorrijkosten rekenen en altijd een vast tarief vooraf geven. Je weet waar je aan toe bent. Bel voor een gratis prijsindicatie: 076 204 28 05.

Verzekering en aansprakelijkheid

Even een praktisch punt: je opstalverzekering dekt de gevolgschade van een verstopte douche, maar niet de verstopping zelf. Als het water door je plafond lekt naar beneden, dan is dat gedekt. Maar de €85 om de verstopping te verhelpen, die betaal je zelf. Tenzij je kunt aantonen dat het door een gebrek aan de leiding kwam, niet door normaal gebruik.

In Prinsenbeek had ik vorig jaar een geval waar een oude koperen leiding was doorgerost, en dat veroorzaakte de verstopping. Toen viel het wel onder de verzekering, omdat het een constructiefout was. Maar bij normale haarophoping of zeepophoping ben je zelf verantwoordelijk. Dat wordt gezien als onderhoud.

Maak wel altijd foto’s voordat we beginnen, en bewaar de factuur. Als er later toch discussie komt met je verzekering, heb je dan bewijs dat je tijdig hebt gehandeld. En meld waterschade altijd binnen 48 uur bij je verzekeraar, anders kun je problemen krijgen met de uitkering.

Wijk-specifieke situaties in Breda

Wat ik door de jaren heen heb geleerd, is dat elke wijk zijn eigen uitdagingen heeft. In Prinsenbeek, met die mix van oude koperen leidingen in de bestaande bouw en moderne kunststof in nieuwbouw, zie je vaak problemen bij de overgang tussen de twee systemen. Die zit meestal onder de vloer, en daar hoopt zich van alles op.

Breda Zuid heeft veel jaren ’80 en ’90 bouw, en daar zijn de PVC-leidingen soms wat bros geworden. Niet echt een probleem voor verstoppingen, maar wel iets om rekening mee te houden als je zelf met een ontstoppingsveer aan de slag gaat. Te veel kracht, en je hebt een breuk.

In Bavel en Teteringen zie ik vaker problemen met de hoofdleiding omdat veel huizen daar nog op gemengde stelsels zitten. Dan kan een verstopping in de straat invloed hebben op jouw doucheafvoer. Dat is lastig zelf te diagnosticeren, en dan is camera-inspectie echt nodig om te zien waar het probleem zit. Voor spoedhulp in heel Breda: 076 204 28 05.

De waterdruk in Breda ligt tussen de 2,6 en 3,0 bar, wat vrij stabiel is. Dat betekent dat je bij een ontstopping niet snel problemen krijgt met lage druk op andere tappunten. Maar het betekent ook dat bij terugstroom de kracht flink kan zijn. Dus als je water uit je toilet of wasbak ziet komen terwijl je douche verstopt is, schakel dan direct een professional in.

Veelgestelde vragen over douche ontstoppen

Hoe lang duurt een professionele doucheafvoer ontstopping in Breda?

Een standaard ontstopping met hoogdruk duurt meestal 30 tot 45 minuten, inclusief diagnose. Als we camera-inspectie doen om de exacte locatie en oorzaak te bepalen, rekenen we op 60 tot 90 minuten totaal. In wijken zoals Prinsenbeek, waar oudere leidingen liggen, nemen we soms wat meer tijd om te controleren op leidingschade. We werken altijd volgens NEN 3215 normen en testen na afloop de doorstroomcapaciteit.

Wat kost spoedservice voor een verstopte douche in Breda Zuid of Bavel?

Onze standaard ontstoppingstarief ligt tussen €85 en €150, ook voor spoedservice. We rekenen geen extra voorrijkosten in heel Breda, en het tarief is hetzelfde voor alle wijken. Bij complexere gevallen met camera-inspectie komen de kosten uit op €235 tot €400. We geven altijd een vast tarief vooraf, zodat je weet waar je aan toe bent. Avond en weekend hanteren we dezelfde prijzen als overdag.

Kan ik met soda en azijn mijn doucheafvoer in Prinsenbeek zelf ontstoppen?

Soda en azijn werken alleen bij zeer lichte verstoppingen door zeepophoping, met ongeveer 25% succeskans. Bij haarophopping, wat 45% van alle doucheverstoppingen veroorzaakt, heeft deze methode weinig effect. In Prinsenbeek, waar veel koperen leidingen liggen met kalkaanslag, hecht vuil zich sterker aan de leidingwand. Dan heb je mechanische reiniging nodig. Probeer eerst het rooster te verwijderen en handmatig haren weg te halen voordat je chemische middelen gebruikt.

Waarom krijg ik in november vaker een verstopte doucheafvoer in Breda?

Bij temperaturen onder 10 graden Celsius stolt vet en zeep drie keer sneller in leidingen. November is in Breda de piekmaand voor doucheverstoppingen, met 40% van alle jaarlijkse meldingen tussen oktober en december. In wijken zoals Teteringen en Bavel, waar gemengde rioolstelsels liggen, spelen ook bladeren een rol die via regenwater de hoofdleiding bereiken. Dat verhoogt de druk op huisaansluitingen en versnelt verstoppingen.

Mijn advies voor Breda bewoners

Na 25 jaar in dit vak heb ik geleerd dat de beste ontstopping de verstopping is die je voorkomt. Die 30 seconden per week om haren uit je doucherooster te halen, dat scheelt je straks een spoedmelding op zaterdagavond. En als je toch merkt dat het water trager wegloopt, wacht dan niet te lang. Hoe eerder je ingrijpt, hoe simpeler en goedkoper de oplossing.

Voor Prinsenbeek bewoners met oudere leidingen: wees extra alert in de winter. Die koperen leidingen zijn gevoeliger voor ophoping bij koude temperaturen. En in Bavel en Teteringen, waar veel gemengde stelsels liggen: als je problemen hebt, check dan ook even bij de buren. Soms is het een straatprobleem, geen huisprobleem.

En als je twijfelt of je zelf aan de slag moet of hulp moet inschakelen: bel gewoon even. We geven gratis telefonisch advies, en vaak kunnen we je al helpen met een paar tips. Pas als dat niet werkt, plannen we een afspraak in. Dag en nacht bereikbaar: 076 204 28 05.

Want uiteindelijk gaat het erom dat je weer gewoon kunt douchen zonder dat je in een plas water staat. En of je dat nu zelf oplost of met onze hulp, het resultaat telt. Maar weet wel: bij twijfel is bellen altijd veiliger dan doormodderen en mogelijk schade veroorzaken. We komen liever een keer te vaak langs dan dat je met een waterschade zit. Neem contact op voor een gratis inspectie: 076 204 28 05.

Geschreven door rioolspecialist Henk

Ik ben Henk, geboren en getogen in Breda, en met meer dan 25 jaar ervaring als ontstoppingsspecialist bij Ontstoppen Breda. Ik ken deze stad als mijn broekzak, van de historische kern tot de nieuwste wijken. Al sinds ik klein was, help ik buren met lekkages en verstoppingen, het zit gewoon in de familie. Tegenwoordig werk ik 24/7, want een verstopte afvoer wacht niet tot negen uur 's ochtends. Ik kom regelmatig uit voor spoedklussen in Breda Centrum, waar de oude gietijzeren leidingen uit de 19e eeuw nog veel problemen geven. Nabij de Grote Kerk of het Kasteel van Breda zie je dat vaak: wortels die binnendringen of kalkafzetting door ons harde water van rond de 8 tot 10 graden Duitse hardheid. Vorige week nog een noodoproep bij het Begijnhof, een verstopping door verouderde loden resten, opgelost met camera-inspectie binnen een halfuur. In Breda Oost, met die huizen uit de jaren '20 tot '60 in wijken als Brabantpark, krijg ik veel meldingen over PVC-afvoeren die verstopt raken door vetophoping in de zomer. En in Bavel, met zijn mix van oude dorpskern en VINEX-nieuwebouw uit de jaren '90, wissel ik vaak tussen koperen en kunststof leidingen. Daar is de kleigrond een uitdaging; vochtigheid veroorzaakt corrosie, vooral bij gemengde rioleringssystemen. In Breda Zuid Oost, zoals rond IJpelaar, help ik met nieuwbouwproblemen door hoge grondwaterstanden, drainage en koperen lijnen die snel verstoppen. Ulvenhout is een ander verhaal, met exclusieve huizen waar ik 's avonds laat nog wortels verwijder uit verzinkte staalbuizen. Door het gemengde riool in veel Bredase wijken moet ik flexibel zijn, en met hogedruktechnieken en gratis vooronderzoek los ik het altijd op. Geen verrassingen: vast tarief vooraf, geen voorrijkosten, en drie maanden garantie. Tussen de klussen door ben ik een echt NAC-supporter; op zondagmiddag fiets ik naar het stadion of wandel ik door het Mastbos om even te ontspannen. Maar als er een verstopping is, sta ik paraat. Heb je een spoedgeval? Bel me direct op 076 204 28 05 of kijk op ontstoppenbreda.nl. Ik ben binnen 30 minuten bij je, dag en nacht.

Blogs

Gerelateerde blogs

Werkwijze

Werkwijze Ontstoppen Breda

Je maakt een afspraak

Je bespreekt de situatie en maakt een afspraak.

U

Wij doen onderzoek

De monteur onderzoekt de verstopping.

Een vrijblijvende offerte

Je ontvangt een vrijblijvende offerte.

Direct aan de slag!

Akkoord? Wij gaan aan de slag!

Service

Onze dienstverlening

ontstoppen-wc-breda

WC verstopt

WC verstopt Breda

Een verstopte WC in Breda? onze loodgieters staan voor je klaar en verhelpen snel de verstopping. Bel en maak direct een afspraak!

loodgieter-breda-ontstopping

Afvoer verstopt

Afvoer verstopt Breda

Gootsteen verstopt in Breda? Maak snel een afspraak, dan ontstoppen wij de gootsteen snel en vakkundig.

loodgieter-in-breda-leidingen

Riool inspectie

Riool inspectie Breda

Riool inspectie in Breda nodig? Voorkom onnodige verstoppingen en maak snel een afspraak. Dan controleren wij het riool en verhelpen we opkomende verstoppingen.

loodgieter-breda-verstopping

Riool verstopt

Riool verstopt Breda

Te maken met een verstopt riool? Bel dan snel naar onze loodgieters in Breda. Wij ontstoppen snel en efficiënt het riool. Ontstoppingsdienst Breda helpt je graag.

Loodgieter Breda Sanitair

Badkamer

Doucheputje verstopt

Doucheputje verstopt? Ontstoppen Breda Geeft je handige tips om verstoppingen te voorkomen en verhelpen.

 

RIOOL

Verouderd of slecht aangelegd riool

Bij verouderde of slecht aangelegde riolering kan water en vuil op een gegeven moment niet meer goed weg spoelen.

Waar we nu kunststofbuizen gebruikten ze vroeger nog gresbuizen. Deze buizen worden makkelijk binnengedrongen door boomwortels, het gebeurt dan ook vaak dat bij deze buizen, boomwortels het riool binnendringen.

Vervolgens hoopt het vuil in het riool op waardoor er een verstopping ontstaat en het water er niet meer langs kan. Hoewel er in zo’n situatie meerdere oplossingen zijn, is het vaak de beste oplossing om het gehele riool te vervangen.

Wil je meer weten over hoe wij jou kunnen helpen? Bel Ontstoppingsdienst Breda vrijblijvend via 076 204 28 05.

Verstopping Breda

Spoed loodgieter

Voorkos permanente schade aan je huis, maak snel een afspraak met onze loodgieter spoedservice in Breda!

Breda Ontstoppen Riool, Afvoer, Wc & Gootsteen

Riool verstopping

Bij een riool dat verstopt is, is het belangrijk om snel in te grijpen!

Loodgieter Breda Ontstopping

Schade beperken

Door snel in actie te komen wordt verdere schade voorkomen!

Ervaringen

KLANTEN VERTELLEN

Wij zijn zeer tevreden met de spoedservice van Ontstoppen Breda. Onze rioolproblemen waren snel opgelost! 

IKEA Breda

 

 

 

Er zijn bij ons verschillende werkzaamheden uitgevoerd, waaronder het vervangen van de oude riolering. Wij zijn zeer tevreden over de kwaliteit van Ontstoppen Breda!

Jumbo Breda

De vriendelijke loodgieter van Ontstoppen Breda BV heeft ons een goede service en uitstekende kwaliteit geleverd.

Brandweer Kazerne Breda-West

Partners

Bewezen kwaliteit

Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Henrad
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap
Loodgieter met gereedschap

AFSPRAAK

GRATIS OFFERTE EN
DIRECT AFSPRAAK PLANNEN

M

ONMIDDELLIJK EEN OFFERTE

076 204 2805

De beller is sneller

24/7 spoedservice

Altijd en overal in Breda

Komt goed garantie

Niet tevreden, geld terug

l

Gratis offerte

Onmiddellijk een offerte

Breda